بازی سیندرلا پازل کاربران آنلاین حاضر در سایت " بازی رایگان بازی سیندرلا پازل آنلاین نیست.

رایگان بازی های آنلاین

هر کس به یاد لحظه ای از داستان سیندرلا توپ را نداشته باشند، و مادر تعمیدی ​​او وجود دارد...و سپس چه؟ در اینجا چه اتفاقی خواهد افتاد شما می دانید که تصویر به طور کامل جمع آوری.

© بازی آنلاین رایگان سیندرلا پازل (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش سیندرلا پازل به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند سیندرلا پازل و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی سیندرلا پازل حاضر


شرح بازی سیندرلا پازل خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین هر کس به یاد لحظه ای از داستان سیندرلا توپ را نداشته باشند، و مادر تعمیدی ​​او وجود دارد...و سپس چه؟ در اینجا چه اتفاقی خواهد افتاد شما می دانید که تصویر به طور کامل جمع آوری.وظیفه شما در این بازی است برای جمع آوری عکس از تکه های مختلف.پس از بارگذاری این بازی، بازی فشار دهید، آن را در انتهای زمین بازی، در زیر عکس.قبل از اینکه شما حتی تصویر، یک تصویر که به تصویر می کشد تحول صحنه از سیندرلا به شاهزادهی ​​زیبا.برای شروع بازی، دکمه قرمز، که در گوشه پایین سمت چپ تصویر قرار دارد را فشار دهید.تصویر خواهد بود دشوار است برای جمع آوری دلیل آن است که با یک فیلم شفاف پوشش داده و شما قادر خواهید بود برای تعیین محل و نحوه قرار دادن پازل
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 9160
سیندرلا پازل ( رای202, امتیاز ثانویه: 3.93/5)
0%

بازی مشابه