بازی هنرمند خال کوبی کاربران آنلاین حاضر در سایت " بازی رایگان بازی هنرمند خال کوبی آنلاین نیست.

رایگان بازی های آنلاین

آیا می خواهید برای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی؟ سپس شما در اینجا. قطار با این شبیه ساز. نگاهی به ماشین آلات و رنگ شما و مشتریان شما. اما همه این است که به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنم.

© بازی آنلاین رایگان هنرمند خال کوبی (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش هنرمند خال کوبی به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند هنرمند خال کوبی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی هنرمند خال کوبی حاضر


شرح بازی هنرمند خال کوبی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین آیا می خواهید برای تبدیل شدن به یک هنرمند خال کوبی؟ سپس شما در اینجا. قطار با این شبیه ساز. نگاهی به ماشین آلات و رنگ شما و مشتریان شما. اما همه این است که به عنوان آسان نیست که شما فکر می کنم. به دنبال خال کوبی به عنوان شما می توانید با دقت، سرعت و با حداقل درد. سنسور های ویژه ای وجود دارد. همچنین، معافیت های مکرر - در صورتی که مشتری خیلی ضرری ندارد. شما باید فقط سه شانس برای گرفتن یک خال کوبی. اگر سوزن بیرون از تصویر بیش از 1 ثانیه، و یا اگر خود را با کیفیت (درجه) زیر 30٪ سقوط خواهد کرد به در زمان خال کوبی، شما از دست دادن دوباره. برو برای آن!
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 3841
هنرمند خال کوبی ( رای32, امتیاز ثانویه: 4.03/5)
0%

بازی مشابه