بازی بولدر داش کاربران آنلاین حاضر در سایت " بازی رایگان بازی بولدر داش آنلاین نیست.

رایگان بازی های آنلاین

در این بازی پازل که در آن شما نیاز به اجرای زیرزمینی و جمع آوری الماس. جمع آوری به اندازه کافی، شما می توانید پیدا کردن که در آن شما می خواهید به برای دریافت به.

© بازی آنلاین رایگان بولدر داش (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش بولدر داش به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند بولدر داش و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:شرح بازی بولدر داش خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین در این بازی پازل که در آن شما نیاز به اجرای زیرزمینی و جمع آوری الماس. جمع آوری به اندازه کافی، شما می توانید پیدا کردن که در آن شما می خواهید به برای دریافت به. خروجی درجه را نمی توان تعیین می کند، چرا که در ابتدا آن را مانند یک تکه از دیوار به نظر می رسد. در هر سطح مقدار مشخصی از زمان و پس از آن شما خواهد مرد را کنار بگذارند. شما می توانید با هیولا های وحشتناک است که می تواند شما را بکشند دیدار خواهد کرد. اما شما می توانید آنها را، کشتن بیش از حد، رها کردن آنها را بر روی الماس، سپس هیولا تبدیل به توده ای از الماس است. مدیریت است که توسط فلش ​​(جنبش) و فضا (عمل) انجام شده است.
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 3006
بولدر داش ( رای9, امتیاز ثانویه: 3.11/5)
0%

بازی مشابه