بازی سیم ترافیک هوایی کاربران آنلاین حاضر در سایت " بازی رایگان بازی سیم ترافیک هوایی آنلاین نیست.

رایگان بازی های آنلاین

آیا می توانید به درستی حرکت هواپیما و کنترل و جلوگیری از برخورد در باند؟ فرود و برخاست هواپیما، اجتناب از تصادفات را فراهم می کند.با کلیک بر روی این هواپیما، به او دستور بدهد.

© بازی آنلاین رایگان سیم ترافیک هوایی (). بازی آنلاین دانلود بازی فلش سیم ترافیک هوایی به صورت رایگان. فراموش نکنید که این بازی به امتیاز دهی هستند سیم ترافیک هوایی و به اشتراک گذاری این بازی را با بهترین دوستان شما.

بازی های آنلاین:

MMORPG بازی های آنلاین:


اضافه کردن به لیست علاقه مندی ها

بازی سیم ترافیک هوایی حاضر


شرح بازی سیم ترافیک هوایی خط. چگونه به بازی بازی های آنلاین آیا می توانید به درستی حرکت هواپیما و کنترل و جلوگیری از برخورد در باند؟
فرود و برخاست هواپیما، اجتناب از تصادفات را فراهم می کند.با کلیک بر روی این هواپیما، به او دستور بدهد.شما می توانید سفارش این هواپیما را در هوا، کاهش سرعت و یا یک دایره رسم.هنگامی که هواپیما در فرود، شما می توانید آن را مدیریت نمی کند، تا آن را در سوختگیری.پس از سوخت گیری، شما می توانید خلبان به تاکسی به باند آموزش، و پس از آن، اگر هیچ گروه دیگر بر روی این هواپیما، با سر اشاره خود را به پرواز را به.سعی کنید به اندازه کافی پول برای کسب فرودگاه خود را به طوری که از رونق خوبی برخوردار بوده است!
امتیاز این بازی: بازی های برگزار شده: 5638
سیم ترافیک هوایی ( رای22, امتیاز ثانویه: 4.77/5)
0%

بازی مشابه